2 Ağustos 2016

Bu Otel Başka Otellere Benzemiyor- Mall Of İstanbul' da Moipark Dehşet Oteli

Geçtiğimiz cumartesi yine bir heyecan ve macera peşine düştük :) Uzun süredir korku evlerine ve macera oyunlarına merak saldığımı biliyorsunuz. Daha öncede bu tarz yerlere giderek keyifli zaman geçirdiğimi belirtmiştim. Seviyorum bu tarz oyunları ve arkadaşlarla eğlenceli vakit geçirmek için birebir.
Şehrin yorucu ve stresli yapısından uzaklaşmak için kendinize ayırdığınız dakikaları korkuyla geçirebilirsiniz :)
Son yıllarda bu tarz eğlenceler favori oldu.

Mall Of İstanbul Moipark içerisinde yer alan Dehşet Oteli'ni cumartesi günü ziyaret etmek istedik. Öncelikle şunu belirteyimki efekt ve seslere bayıldım. Bunun yanı sıra aniden çıkan iskeletler ve çiğneyerek geçtiğiniz cesetler korkularınızın üzerine gitmenizi kolaylaştırıyor. 
Bizi kapıda karşılayan zavallı gencecik çocuk para kazanma derdine düşüp otele ayağını basar basmaz felaketin içine sürükleneceğini bilemezdi. 
Resepsiyonda karşılaştığınız Cafer belkide aslında tiyoları veriyor sizlere. Onu iyi dinlemenizi tavsiye ederim.

Harika bir otelken dehşet oteline dönüşmesi ve bu otele girdiğinizde kaçışın hareketli olacağını tahmin etmelisiniz. Girdiğin korku oyunlarında ve bu tarz eğlenceli kaçışlarda her zaman keyif alıyorum. Açıkçası korku hissim çok fazla yok ama etrafımdakilerin o yüzündeki korku ifadeleri benim hoşuma gidiyor.

Muhteşem bir kurgu ile haftasonunu keyifli hale getirmek isteyenler için komik ve eğlenceli bir yer. Açıkçası korkunun en muhteşem otellerinden biri diyebilirim.
Muhteşem ve gösterişli bir otelken lanetli bir otele dönüşmesi ilginizi çekebilir. İstanbul Mall Of alışveriş içerisinde yer alan Moipark Dehşet Oteli grup arkadaşlarınızla giderek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Biz gittiğimizde çok eğlendik ve çıkışta halimize çok güldük. Daha önce bu tarz yerlere gitmiş biri olarak özellikle görsel olarak hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Dehşet Oteli ekibine de ayrıca teşekkürler çünkü gerçekten başarılı performansları var.

Dehşet Oteli;
Mall Of İstanbul Avm Moipark içerisinde yer alıyor. Bir hafta sonunuzu bu lanetli otele ayırabilirsiniz.

Bu içerikteki yazı ve görseller Kırık Şemsiye Bloguna aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder