6 Haziran 2016

Yeni Nuxe Serisi www.portakalrengi.com ' daNuxe Aroma Perfection
1990'ların başında Paris merkezli, kurulan Nuxe,  doğa ve lüks birleştiren eşsiz bir konsepte sahiptir. Yıllar boyunca kozmetik alanında ilham veren markanın felsefesi doğa ve kadın hayranı bakış açısıdır. Doğadan gelen en değerli elemanları yenilik odaklı şekilde araştırmalara uyarlayan marka,  feminen, yönü ağır basan ve duygusallık içeren şık ürünler sunmaktadır. Botanik yağlar ve bitki özlerinin doğal formülü ile hemen sonuç veren zahmetsiz güzelliğini birleştiriyor. Ciltte sağladığı etkinlikle Nuxe ürünlerinin önemli özelliklerinden bazıları.
ü  En etkili doğal aktifler
ü  Utiliz aktif bitkisel maddeler
ü  Çarkıfelek, Mavi Lotus bitkilerinden The Seed, Polifenoldan Çiçeklenme bölümleri.
Nuxe Aroma Perfection Serisi
Dünya üzerinde çok sayıda satış noktası olan Nuxe Aroma Perfection serisinde farklı ihtiyaçları olan ciltlerde birbirinden etkili çözüm önerisi sunar. Özellikle yağlı ve karma ciltlerde cilt yüzeyinde meydana gelen yağ fazlasının ciltten atılamaması problemli bir cilt oluşturur. Nuxe Aroma Perfection Serisi  ile cildin sebum dengesi sağlanırken cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırılır. Sivilce ve siyah nokta problemleri ile mücadele eden içeriklerle ve gözenek sıkılaştırıcı etki sayesinde cilde sağlıklı görünüm verir.
Nuxe Aroma Perfection serisi cildin yağlanmadan nemlendirilmesini sağlayan içeriğini doğal bitki özlerinden alır. Seride yer alan ürünler cildi yatıştırıcı ve ferahlatıcı özelliktedir.

Nuxe Aroma Perfection Ürün Çeşitleri  
Seride yer alan ürünlerin her biri üretim amacına maksimum seviyede cevap verir:
v Masque Thermo & Aktif Arındırıcı Termoaktif Maske: Derideki gözeneklerin yüzeyinde oluşan kirlenme, yağlanma ve ölü deri sıkıntısını yok eder. Cildi kısa sürede temizleyerek arındırır,   yağ fazlasının vücuttan atılmasına yardımcı olur. 
v Soin Anti Imperfection & Düzenleyici Bakıma İhtiyacı Olan Ciltler İçin Bakım Kerimi: Özellikle karma ve yağlı ciltlerde düzenleyici etkiye sahiptir.   Cildi yumuşatarak ve esneterek uzun süre gözenelerin nem tutmasını sağlar.
v Fluide Prodigieux Anti Brillance & Parlaklık Gidermeye Yardımcı Krem: Işık altında oluşan parlak görünümü yok ederek cildin daha mat ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Sebum dengesini sağlar ve ton farklarını yok etmede etkilidir.   
v Gel Nettoyant Purifiant & Temizleyici ve Arındırıcı Jel: Cildi derinlemesine temizler ve gözeneklerdeki yağ fazlasını gün boyunca yok eder.   Bu açıdan siyah noktalara karşı etkilidir.
v Lotion Purifiante & Arındırıcı Temizleme Losyonu: Karma ve yağlı ciltlerde bakım ya da temizlikten sonra gözenekleri sıkılaştırıcı etki yapar. Ferahlatıcı, tazeleyici etkisi vardır.

Nuxe Ayrıcalığı
Nuxe bütün kadınların hem duygularına hem da doğal güzelliklerine dokunan bir markadır. Nuxe doğanın güçlerini zahmetsizce kadınların ciltlerine taşır. Fransız uluslar arası tüketici ödülünü alan marka, şık, Parisli bir güzelliği kadınlara hissettirir. Kendi laboratuarlarında üretim yapan marka, bitki bazlı özel formüller oluşturur ve dermatolojik gözetim altında test etmenize olanak sağlar.

Başarılı cilt bakım ürünleriyle tanınan Nuxe markasının tüm ürünlerini portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.


Bu içerik alışveriş internet sitesine aittir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder