1 Haziran 2016

Narecza.com Perricone MD Blue Plasma İndirimini Kaçırmayın


Perricone MD Cold Plasma
Dermatoloji alanında önemli işlere imza atmış Dr. Nicholas Perricone’nin ismini alan marka, doktorun uzun süren bilimsel nitelikli çalışmalarının ürünü olarak kullanıcılarla buluşmaktadır. Ünlü dermatologun cilt bakımı ve diyet alanında yaptığı çok sayıda çalışma Amerika’da karşılığını bulmuştur. Besin takviyeleri ve tropikal anti-aging uygulamalarını savunan Dr Nicholas Perricone cildin doğal yollarla iyileştirilmesi düşüncesini dermakozmetik alanına da uyarlamıştır.
Dermatoloji alanında belirli bir standart oluşturma çabasında olan Perricone, yaşlanma problemi, cilt ve beslenme konusunda insanlara detaylı şekilde bilgiler sunmuştur. Deri problemli konusunda 120 civarında patenti bulunan Dr. Perricone cildi bilim haline getiren ender dermatologlar arasında yer alır.

Perricone MD Cold Plasma Serisi
Perricone Coldplasma serisi yaşlanma karşıtı formülleriyle dikkatleri üzerine toplar.  Seride yer alan ürünlerin amacı zaman içinde vücutta oluşan olumsuzlukları engellemek, hücreleri onarmak ve sıkılaştırıcı etki ile pürüzsüz görünüm sağlamaktır. Farklı bölgeler için üretilen ürün çeşitleriyle ve özel formülleriyle Perricone md cold plasma serisi kullanıcılarına doğal iyileştirici gücün etkisini hissettirir.

Perricone MD Cold Plasma Ürün Çeşitleri
v Cold Plasma Eye & Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Serumu: Hücresel boyuta hızlı etki eden ürün,   uykusuzluk ya da çok uyumadan dolayı oluşan torbalar,  gözaltı halka ve morlukları etkisiz hale getirir.
v Cold Plasma Sub-D Sıkılaştırıcı Boyun Kremi: Zamanın etkisinin en fazla hissedildiği yerlerden boyun bölgesi için üretilmiş güçlü bir kremdir. Özel içeriği ile sarkma, çatlama görüntüsünü gözle görülür şekilde yok eder.  Daha gergin ve pürüzsüz bir boyun görüntüsü verir.
v Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi: Zaman içinde nem ve esnekliğini kaybeden ciltte yaşlanma oluşur. Çizgi, sarkma şeklinde kendini gösteren bu duruma özel üretilen bakım kremi, hücrelere etki ederek cilde tazelik katar ve yapılandırmaya büyük fayda sağlar. Bu sayede daha canlı görünüm verir ve yaşlanma etkilerini zayıflatır. Düzenli kullanım sonrası etkisi gözle görülür bir hal alır.
v Body Vücut ve Dekolte Sıkılaştırıcı Nemlendirici Losyon: Sarkma yaşanan dekolte bölgesi ve diğer yerlerde su dengesini cilde yeniden kazandırarak gözenekleri sıkılaştırır. Kuruyan, hasar gören, çatlayan ve esnekliği yok olan cildi tedavi eder, vücudun yenilenmesini sağlar. Bu sayede cildin güçlenmesini ve daha güzel görünmesine katkıda bulunur.

Dr Perricione Ürünleri Ayrıcalığı
Dr. Perricione öncülüğünde ürünlerini bir araya toplayan marka, günümüzde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. İç sağlıktan gelen dış güzelliği benimseyen felsefe ile devrim niteliğinde bir etki yaratan marka, çok sayıda uluslar arası patent sahibidir. Bu özel formüller hormon değişimleri, güneş ve diğer çevre koşullarından kaynaklanan cilt sorunlarını tersine çeviren etkiye sahiptir. Marka, Dr. Perricione’un çalışmaları öncülüğünde doğal antioksidanlar içeren Perricone Md, gıda takviyesi ve tabletlerle topikal formülasyonlar barındıran 3 aşamalı bir program sunmaktadır.

Perricone Md Cold Plasma ve diğer Perricone ürünlerini www.narecza.comadresinden detaylı olarak inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.
Bu içerik internet alışveriş sitesi basın bültenidir.


1 yorum:

s.alex dedi ki...

Perricone nin gerçekten çok profesyonel ürünleri.Ben de http://www.portakalrengi.com/perricone-md-citrus-facial-wash-177-ml bu ürünü kullandım daha önce belirtmek istedim.Çünkü çok faydasını gördüm.Cilt bakımı çok önemli.Zamanında müdahale etmezsek malesef ilerde daha çok para harcamamız gerekebilir.Ben üründen çok memnun kaldım.Belki kullanmak isteyenler olur.Yazınız da çok güzel ve bilgilendirici olmuş teşekkürler :)

Yorum Gönder