29 Nisan 2016

Sevgili Arkadaşım Lerzan' ın 23 Nisan Kutlaması

Geçtiğimiz haftasonu 23 Nisan cumartesi günü Lerzan arkadaşımın 23 Nisan kutlaması vardı. Kayseri' de Tuana Restaurant' ta gerçekleşen blogger buluşmamızda her şey eksiksiz ve tamdı. Acayip eğlendim yine. Zaten sevdiğim insanlarla beraber vakit geçirirken çok mutlu oluyorum. Herkes gibi bende sevdiklerimle beraber gülümseyebiliyorum. 
Lerzan, 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramımızı samimi ve içten karşılaması ile kutlayarak bizlere son derece harika bir gün hazırlamıştı.
Sabah ilk uçak beraber Kayseri' ye indim. Beni yine Lerzan karşıladı. Sabahın köründe kıyamam kuzum yollara düşüp beni almaya gelmişti. 
Neyseki sabah erken etkinliğimizin mekanına geçip hazırlıklara başladık. Bir kere Tuana Restaurant sahibi Mehmet Bey ve Eşine ayrı teşekkür ederim. Bizleri o kadar güzel ağırladılar ki bir dediğimiz iki olmadı. Hem kendileri hem de personelleri çok ilgilendiler sağolsunlar.
Etkinlik saatimiz başladığında Sena ile yine kudurmaya devam. Gülüp eğlendik şakalaştık :) Açıkçası ilk şehirdışı blogger etkinliğim olduğu için biraz tereddüt etsemde çok eğlendim. Çünkü uzun süredir göremediğim arkadaşlarımı görmüş oldum. Bu arada yeni arkadaşlar ile de tanışmış oldum :)

benim için yine keyifli bir gündü.

Lerzancığım son derece harika hazırlanmış. Tek başına yaptığı bu hazırlıklarda başarılı iş çıkardı diyebilirim. Kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Aslına bakarsanız anlatılmaz yaşanır gibi bişey bu blogger etkinlikleri :)


Seni tanıdığıma çok mutluyum Lerzancım ve umarım uzun yıllar boyunca dostluğumuz daim olur. Herşey için tekrar teşekkür ederim.
Biz sonraki yazılar Lerzan'ın bizler için hazırladığı hediyeler olacak :)
Ayrıca etkinliğimizde bizlerle beraber olan blogger arkadaşları takip etmek isteyebilirsiniz diye düşündüm :)Bu yazı Kırık Şemsiye Bloguna aittir. Görseller etkinliğe katılan arkadaşlar ile ortaktır.

3 yorum:

Kozmetik Psikolojisi dedi ki...

beni de davet etmişti sağolsun ama çok uzaktı gelemezdim :) ne güzel bir günmüş

didemika bir deli bir dolu dedi ki...

Keyfiniz bol olsun ve dostluğunuz daim olsun

Lerzan Kara dedi ki...

ne güzel gündü :( seni çok özledim telefonla konuşmak yetmiyor

Yorum Gönder