30 Mart 2016

Muhteşem Tablolar Evinizin Duvarlarını Süslesin

Geçtiğimiz haftasonu Bloggerlar Paylaşıyor sitemizin 1. yılını kutlamıştık ve sponsor firmalarımızdan biri de Tabloda.com sitesiydi. Daha önce tablo sitelerinden birçok kez alışverişim olmuştu. Ben en tedirgin eden şeylerden biri her zaman fotoğrafın çözünürlüğüydü. Fakat bu sitede gerçekten böyle bir sorunda yaşamadım. 
Çektiğiniz fotoğrafların çözünürlüğü konusunda her zaman sıkıntı yaşadığımızın kendim oldukça farkındayım. Hem fotoğraf çekip hem de tablo yaptırmak istediğinizde bu fotoğrafların çözünürlüğü çok önemli. Herşeyin net çıkmasını isteyebilirsiniz. Herkes gibi bende böyle düşünenlerdenim.
Tablo konusunda imdada koşan Tabloda.com sitesi özellikle çözünürlükte çok hassas davranıyor.
Ayrıca hazır tablolara baktığınızda diğer sitelerden daha fazla çeşidi görebilirsiniz.

Sitemizin 1. yılında bizlere sponsor olarak tablo seçimlerimizi bize bırakan tabloda.com seçtiğim tabloyu gönderdi. Renkleri çok canlı. Hemen mutfak duvarımızı süsledi :)
farklı modeller ve boyutlar ile tablo konusunda başarılı bir alışveriş sitesi. Bir sonraki zamanda kendi çektiğim bir fotoğrafı yaptırmayı düşünüyorum. Seviyorum bu tarz tabloları. Evimin bir kaç duvarında da var bu tablolardan. 
50 Tl üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz ve binlerce çeşit var. Evinizin içerisinde farklılığı yaratmak isterseniz son derece doğru seçimlerden biri olacaktır.
Kanvas tablo olarak seçim yapmanız gereken tablo sitelerinin arasında alışveriş yapmak isteyeceğiniz en güvenilir ve istediğiniz sonucu almanızı sağlayacak tablo alışveriş sitesi olan tabloda.com sitesine çalışmalarında ki hassasiyet için teşekkür ederim. 
En kısa sürede bir tablo siparişi daha geçerek boş kalan duvarları dolduracağım :)

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Mutlaka siteyi ziyaret edeceğim.Paylaşımın için teşekkürler

Yorum Gönder