14 Mart 2016

Kan İçindeyiz!!!!!!!

Ne yaşıyoruz nereye gidiyoruz?
Kana bulanıp duruyoruz. Terör her yerde. Hergün farklı bir şekilde hayatımızda oluyor. Irkçı bir yapım yok ama maalesef bu topraklara hainlik edene ırkçılık ypmk zorunda kalıyorum.
Çocuklar ölüyor, gençlerin hayalleri yarım kalıyor, bir evin anası babası büyüğü yok oluyor. Neden? Çünkü kana doymuyorlar. Acı içinde her gün kıvranıyoruz. Bugün nereden birşey çıkacak diye haberleri açmak istemiyorum. Her yer ölüm her yer kan...
Giden ve biten hayatların haddi hesabı yok. Canımız acıdıkça keyif alıyor bu düşmanlar. Toprağı kana buladıkça daha çok besleniyorlar. Allah görüyor hepsini günü gelip tokat gibi yüzlerine çarpacak olan bu hainliğe daha ne kadar can feda edeceğiz.

Masum ve hiçbir günahı olmayan hayatları yok edip kana bulamanın anlamı ne?
Sebep ne bunları yaşayacak?
Ankara yine kana bulandın. Yüreğinin en uç noktası dahi acıyor. Ankara tek değilsin tüm Türkiye senin için yüreğini acıttı yine dün. Acının yaşandığı her ailedeyiz.
Kana bulandık acımasızca.....
Kelimeler yetmiyor gerçekten aslında demek istediğim çok şey var. Tek taraflıda bakmak istemiyorum hiçbişeye. Fakat bu kadar zalimliği yaşarken duygusuz kalamazdım. 
Terör denen illetin toprağımızdan çıkıp gitmesi dileğiyle, yok olması dileğiyle....

1 yorum:

Yorum Gönder