4 Mart 2016

Bloggerlar Paylaşıyor İle Ena Farma Etkinliği

Gençtiğimiz haftasonu cumartesi günü yine bir bilgi birikimi yapabileceğimiz bir etkinliğe davet edildim. Bloggerlar Paylaşıyor Tarafsız Ürün rehberi sitesinde yazar olduğumu çoğunuz biliyorsunuz. Sevgili Şafak bizleri sağolsun harika bir etkinliğe davet etti.

Çoğumuzun eczanelerden temin ettiğimiz Ena Farma ürünlerini asıl kişilerden dinleyerek ürünleri öğrenmemiz bizim için bulunmaz bir fırsattı.
Günümüzde doğal ürünleri bulmak oldukça zor.Alerjik bünyeye sahip benim gibi kişiler için ilaç kullanmakta bir o kadar eziyet.

Ena Farma bizler için Hidiv Kasrını tercih ederek ve ulaşımımızı da kolaylaştırarak bizleri ağırladı. Firma sahibi ve çalışanları gerçekten ilgiliydi. Meryem Hanımın bizlere içten bir şekilde fitoterapi hakkında detaylı bilgiler vermesi yanlış bildiğimiz bir çok şeyin doğrusunu öğrenmemizi sağladı.

Bugüne kadar gerçekten hem bitkiler hem de tedavi yöntemleri ile ilgili ne çok yanlış şey biliyormuşuz. mesela bitin bulaşıcı olduğu hep söylenirdi.Aslında biti vücudun kendisinin ürettiğini öğrendik. Çok şaşırtıcıydı gerçekten. Ya da migren ağrıları olan birinin mideden kaynaklı problemlerden dolayı migrene sebep olduğunu biliyor muydunuz?
Açıkçası bir çok bilgiyi yanlış bildiğimi öğrendiğim için şuanda taşlar yerine oturuyor :)
Bizler için gerçekten faydalı bir etkinlik oldu. Ayrıca Ena Farma ürünlerini deneme imkanımızda oldu. Bunun yanı sıra etkinlikte anlatılan tüm bilgileri hayatımda uygulamaya başladım. Birde ürünleri denemeye tabiki :) En kısa sürede hepsi ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım.

Özellikle Fitoterapiye ilgi duymaya başladım diyebilirim :)
Yakın zamanda deneyimlerimi paylaşacağım :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder