28 Mart 2016

Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında İlk Yılını Kutladı

26 Mart cumartesi günü yazarı olduğum Bloggerlar Paylaşıyor Tarafsız Ürün Satın Rehberi sitemizin 1. yaşını kutladık. Harika zaman geçirdim diyebilirim sizlere.

Kısa süre önce siteye yazar olarak adım attığımda acayip heyecanladım. Herşey çok güzel ilerliyordu. Bir de yeni arkadaşlıklar edinmek herşeyin ötesinde.
Biz sabah erkenden yollara düştük. Malum benim uyku ile aram iyi değil bu yüzden erken kalkmam gerekti. Sevgili yazarlarımızdan Lerzan' la ile buluşup daha sonra Yasemin' i de aramıza ekleyerek etkinlik yerimize gittik.
Öncelikle Eresin Crown Otel bizlere 1. yaşımızı kutlamak için programlarına dahil ettiklerinden tüm otele ve çalışanlarına teşekkür ederim. Ayrıca otel tarihi müze olan bir otel. Bir ara otele tekrar gidip sizler için detaylı bilgi alacağım. Otelin her yerinde tarih yatıyor.
Etkinlik saatimiz geldiğinde henüz yazarlarımız arasında tanışmadığımız arkadaşlarımızla tanıştık. Tanışık olduklarımızla zaten yılışıklığın dibine vurduk :)

Güzel bir açılışla site sahibemiz ve sahibimiz Şafak Hanım ve Tolga Bey sunum hazırlamışlardı. Önce şehitlerimiz için 1. dklık saygı duruşu ardından İstiklal Marşı okuduk.
Sitemiz henüz 1. yıllık bir siteydi ve aslında bebek olmasına rağmen güzel yerlere gelmişti. Bunda hepinizin katkısı var. Bizleri okuyup fikirlerimize güven duyduğunuz için her birinize tek tek ayrıca teşekkür ederim.

Etkinliğimizde güzel bir sürpriz ile de karşılaştık. Değerli sanatçılarımızdan Barış Bahçeci namı değer Badem Grubunun B' si bizlerle oldu. Küçükte bir şarkı söyledi hani :) Kendisinin bizlere armağan ettiği imzalı albümü çok hoşuma gitti :)

Etkinlik boyunca sürekli kahkaha sürekli eğlence modundaydık. 16 yazara sahip Bloggerlar Paylaşıyor gittikçe büyüyor.Aramıza yeni katılacak olan yazarlarımızla beraber çok güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum.

Tüm yazarlarımız yıllardır sanki birbirini tanıyormuş gibi olduk. Normaldede zaten sanki beraber uyuyup beraber kalkıyoruz. Sürekli bir makara dönüp duruyor aramızda.

Dilerim ki Bloggerlar Paylaşıyor olarak daha uzun yıllar boyunca beraber olalım. Site sahibimiz Şafak Hanım ve Tolga Abiye' de bizleri bir araya getirdiği için sonsuz teşekkürler. Herşey gerçekten mükemmel ve kusursuzdu. Umarım her buluşmamız böyle olur ve renkli geçer.
Bir sonraki yazımda sizlere etkinliğimizde eşlik eden sponsorlarımızı tanıtacağım :)
Etkinliğimizle ilgili diğer detayları sosyal medya hesapları üzerinden;
#bloggerlarpaylasiyor
#bloggerlarpaylasiyorcometkinlik
#bloggerlarpaylaşiyor1yasinda
#tarasizsatinalmarehberi

10 yorum:

Kızsal Şeyler dedi ki...

Çok güzel bir etkinlik olmuş. Bloggerlar paylaşıyor zaten süper bir proje ♥

Şafak KaradenizKilimcigöldelioğlu dedi ki...

Canım benim sizlerle olduğum için ben de çok mutluyum iyi ki varsınız.
Yalnız kalbim kırıldı, ben hanım, Tolga abi :)))
seviyorum seni kırık şemsiye :)

Sena Dursun dedi ki...

Çok eğlendim :)

Sosyalannem dedi ki...

Nice yaşları olsun inşallah Şafakcımı da ayrıca kutlarım.

Lerzan Kara dedi ki...

çok çok eğlendiğim ''iyi ki gelmişim '' dediğim bir gün oldu
Nice güzel yıllara hep birlikte inşallah

Esra Hanedan dedi ki...

İnşallah bebeğim hep beraber :)

Esra Hanedan dedi ki...

teşekkürler canım:)

Esra Hanedan dedi ki...

Ama ama ama diğer türlü de patron havası olmuyor :) herşey çok güzeldi emeğine sağlık :)

Esra Hanedan dedi ki...

bendeeee :)

Esra Hanedan dedi ki...

teşekkürler :)

Yorum Gönder