10 Şubat 2016

Anadolu Yakası’nda Keyifli Brunchların Yeni Adresi Rotana Elements All Day Dining Restaurant


Konuklarını ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile ağırlayan, Burgu Arjaan by Rotana ve Tango Arjaan by Rotana, keyifli brunchların da yeni adresi olmaya aday. “Eat.Sunday.Love"konsepti ile pazar brunchlarını haftasonu sevdikleriyle beraber vakitgeçirmek isteyenlere cazip seçenekler sunuyor.

Dünyanın önde gelen uluslararası otel zincirlerinden olan Rotana, İstanbul’da hizmete açtığı “Burgu Arjaan by Rotana” ve “Tango Arjaan by Rotana” ile misafirlerine ev ortamı sıcaklığını sunuyor. Rotana, Anadolu Yakası’nda ailesi ve sevdikleri ile birlikte güzel bir Pazar günü geçirmek isteyenlere tadı damaklarda kalacak bir alternatif sunuyor. “Eat. Sunday. Love.” konseptiyle sunulan brunch keyfi, haftasonlarınızı benzersiz kılmayı vadediyor.
Brunch için Elements All Day Dining Restaurant’ı tercih edenleri, saat 11:00-15:00 arası canlı piyano performansı eşliğinde, zengin açık büfede yerel lezzetler ve uluslararası tatlar bekliyor. Aileleriyle gelen çocuklar da Flipper’s Kids Club’ta eğlenceli aktivitelere ve oyunlara katılma şansı buluyor. Otel bünyesinde bulunan kapalı havuzdan yararlanma imkanı da sağlayan iki farklı brunch paket seçeneği sunuluyor.


Görkemli bir brunch ve eğlenceli saatler için sunulan paketler şöyle: 
Açık büfe brunch, sınırsız alkolsüz içecek, mimoza kokteyl, açık ve kapalı havuz girişini kapsayan paket; kişi başı 90 TL. Açık büfe brunch, sınırsız yerli alkollü içecek ve kapalı havuz girişini kapsayan paket ise; kişi başı 160 TL. 12 yaş altı çocuklara ise ücretsiz servis  veriliyor.


İstanbul Maltepe’de yer alan “Burgu Arjaan by Rotana” ve “Tango Arjaan by Rotana” Bağdat Caddesi ile önemli iş, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumda bulunuyor. Uzun ve kısa dönem konaklamalar için uygun özellikte odaları bulunan oteller, metroya yürüme mesafesinde ve Bağdat Caddesi’ne ise 10 dakikalık mesafede yer alıyor.

Daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için 216 500 77 77 no’lu telefonu arayabilir, fb.burgutango@rotana.com.tr adresine e-mail atabilirsiniz.

Rotana Hakkında

Rotana OrtaDoğu, Afrika, Güney Asya ve Doğu Avrupa’daki agresif büyüme planı ile dünya üzerinde 100’den fazla otel işletmektedir. Rotana ‘Değerli Anlar’ mottosu ile misafirlerine yıllardır değerli anlar yaşatmaktadır. Misafirlerinin beklentilerini karşılamak için en üst seviyede servis veren markanın şemsiyesi altında Rotana Hotels & Resorts, Centro Hotels by Rotana, Rayhaan Hotels & Resorts by Rotana ve Arjaan Hotel Apartments by Rotana olmak üzere dört farklı marka bulunmaktadır. Rotana hakkında daha fazla bilgi ve rezervasyon için rotana.com’uziyaretedebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder