17 Ekim 2015

Kokulu Taş İçin Doğru Adres

Uzun zamandır kokulu taş ve sabun yapımını sevdiğimi belirtiyorum. evin içinde taş ve sabunlar oldukça fazlalaştı :)
Deneme yanılma yöntemi ile aldığım malzemelerin kalitesini anlamaya çalışıyorum. Özellikle bu son aldığım seri oldukça hoşuma gitti. 
Renkleri çok güzel ve koku olarakta çok farklı. Taş ve sabun yapan kişiler belki de bu yeri biliyor olabilirler. Facebook'ta Barış Özgünay olarak geçsede Eminönün' dede yerleri mevcut ve gerçekten bu işte çok başarılılar.

Barış Bey müşterileri ile ilgilenirken onların taleplerine göre hizmet ediyor. Taş ve sabun boyaları gerçekten diğer markalardan farklı .özellikle Barış Beyin seçtiği taş ve sabun kokusu harika. Normal parfüm olarak bile kullanmayı düşündüm. 
Çoğu insan bu malzemelerin kalitesinden ödün vermemek istiyor. Bu yüzden tercih edeceğiniz yerlerden biri. Ben amatör olarak evimde kendime yaptığım için ve henüz yeni olduğumdan bu tarz malzemelerin kalitesini tabiki dört dörtlük anlayamam.Fakat denediğim malzemeler arasında gerçekten çok başarılı ürünler.
Sabun ve taş yapan arkadaşlara şiddetle önerebilirim :)
Renk ve koku bakımından oldukça zengin çeşit sahibi olmalarının yanı sıra bir de istediğiniz kalıbı temin edebiliyorsunuz. Barış Bey ile iletişime geçmek için Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.Ürünlerinin kalitesi bakımından oldukça hassas davranan Barış Bey bu işleri yapan kişiler için oldukça ideal.
Müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapıyor ve müşterilerinin talebine göre hizmet veriyor.
Mutlaka ziyaret edip ürünlerini yakından görmenizi tavsiye ederim.

2 yorum:

petrolmavilim hd dedi ki...

Bende sabun koku hastasiyim Burda almanyada pek alabilecegim biyer yok .. Yakindan gorup almak isterim getittrmek yerine. Sevgiler

yıldız dedi ki...

bnde sabun ve kokulu taş yapmak istiyorum , hem kokulu hem şekilleri güzl olunca aksesuar olarak kullanılır
melekliler çok hoş

sevgiler

Yorum Gönder