18 Aralık 2014

Faberlic Golden Age Saç Dökülme Önleyici Şampuan

Son bir aydır kullandığım şampuanlar arasında Faberlic Golden Age favorilermin arasında yer almaya başladı. Mevsimsel olarak saç dökülme şikayetleri olanlara önerebileceğim bir şampuan.
Yoğun olmasından dolayı çok az miktarda kullanıyoruz. Benim saçlarım kaynak olmasına rağmen yine de çok az nohut kadar kullandım ve inanılmaz derecede köpürüyor.

Saçlarımı yıkarken şampuanın verdiği etkiyi hissedebiliyorsunuz.
Golden age dökülme karşıtı olduğundan kendi saçlarımda fazla miktarda dökülme olmasına rağmen kullanmaya başladığımda saç dökülmesinin %40 derecede azaldığını bizzat gördüm.
Çok ince telli saçlarım var ve hemen dökülüyor bu yüzden bu şampuana başladım.
Sonuç gerçekten başarılıydı. Çok memnun kaldım.
Kokusu da harika.Çok hafif ve etkileyici :)
Şampuanımın yanında birde saç spreyi vardı fakat henüz onu kullanmaya başlamadım açıkçası. Önce bitirmem gereken saç spreylerim var :)
Saçlarınızda dökülme oluyorsa bu şampuanı kullanmanızda fayda var .
Şampuan hakkında diğer bilgilere de Türkiye Faberlic ana sitesinden ulaştım ve herşey dedikleri gibi.

Profesyonel saç bakımı sadece pahallı güzellik salonlarında yapılmıyor. Faberlic şirketi PRO saçlar serisini geliştirirken profesyonel saç bakımının 3 ana kuralına uyulması gerektiğini vurgulamıştır: 


1. Profesyonel formüller: aktif bileşenlerin yüksek konsantrasyonu, ileri teknoloji ve yüksek standartlar. Etkinliği ispatlanmıştır: ürünler profesyonel ekspertizlerden geçirilmiştir. 
2. Lüks standartlar: sofistike kokular, zengin dokusu, belirgin etkisi. 
3. Anında sonuç: sağlılı saçların parlak dokusu. 

Faberlic – sizin kişisel danışmanınızdır. Saçınızın durumuna göre uygun ürün seçiniz.
Problem:
Yoğun Saç Dökülmesi : 40 ila 50 yaş arası erkek ve kadınlarda sık görülen bir sorundur. Bu dönemde, kaybedilen saç oranı % 20 kadar çıkabiliyor. Pigmentasiyona uğramış saçlar (beyazlamış saçlar) daha sık boyama işlemi görünmektedir, böylece, saç yapısı değişmeye başlar, daha az elastik halegelir ve gözenekli açılır.


Çözüm: Golden-Age formüllü onarıcı ve saç dökülmesine karşı şampuan.Sonuç: Saçları besler ve güçlendirir, saç yapısı kalınlaştırır ve yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Özellikler:
  • Saçlarınız besler ve güçlendirir.
  • Saç yapısı kalınlaştırır ve yaşlanma sürecini yavaşlatır.
  • Saçların canlılığını geri kazandırır.
  • Bu tür sorunlar (saçların dökülmesi, elastikiyetin kaybı, gözeneklerin açılması) genç yaşta ortaya çıkabilir. Bu durumda da maske, bu sorunlara karşı mükemmel çözüm olacaktır....
Kullanım süresi: ambalajda belirtilen üretim tarihinden itibaren 18 ay. 

2 yorum:

Adsız dedi ki...

hımmmmssss dikkate alıciiiğğmmm :)
sevgiler:)

Faberlic_Turkiye dedi ki...

Faberlicle ilgili çok güzel bi paylaşım. Ürünlerimizi denemek isteyen veya kara dönüştürmek isteyenler üye olarak %20 indirimli alışveriş yapabilirler. Üyelik ücretsiz TC istenmiyor. Ad-soyad, adres, telefon yeterli. https://faberlic.com/register?sponsor=1000766042566&lang=tr adresinden üye olabilirsiniz

Yorum Gönder