12 Ağustos 2014

Fem Hazır Ağda Bantları’yla Sen De Işıltını Yansıt!


Hızlı ve uygulama kolaylığı sağlayan Fem ağda bantları ile günlük hayatı kolaylaştırmak artık çok kolay.
Fem Ağda Bantları, bacak ve vücut bölgesi, koltuk altı ve bikini bölgesi ile yüz bölgesi için özel geliştirdiği ürünler ile kadınlara hızlı ve Pratik çözümler sunuyor.

Fem Ağda Bantları, sahip olduğu Hair Trap teknolojisiyle sıradan ağda bantlarına göre en kısa tüyleri bile kolay ve zahmetsizce kökünden alır,  içerdiği doğal bitki özleriyle cildi besler ve yumuşatır.

Hassas ciltler için çilek, kuru ciltler için aloe vera ve normal ciltler için kadife çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş Fem Ağda Bantları buğday tohumu yağı içeren nemlendirici temizleme mendilleri ile uygulama sonrası cildi nemli ve yumuşak tutarak cildin kurumasını engeller. Böylece cildiniz nemlenir ve ışıltılı bir görünüme kavuşur.
İpeksi ve parlak görünümlü bir cilt için Fem’I deneyin.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 10,5TL

2 yorum:

sule m dedi ki...

Iki ayri firmaninkini denedim,ikisindende memnun kâlmadim.Beyaz ciltli olanlarda pek iyi onuc alinmiyor bu bantlarla.Kizariklik yapiyor,cilt kuruyor,kabugumsu bir hâl alïyor,ve eski halini almasi uzun sürüyor.Ayrica kill dönmesi yapiyor.(2-3 sefer kullannca ).Bir keresinde nohut kadar kil kökü sismisti.Ondân beri kullanmiyorum.

Bu markayi bulursam deneyebilirim,benimkiler alman markasiydi.(ucuzda degillerdi) Sevgilerle.

Hassas ciltler icin oldugu halde.

ikitanemvebiz biz dedi ki...

Merhaba , ziyaretiniz için teşekkür ederim :)

Yorum Gönder