6 Mart 2014

Şemsiye Denilince Akla Özcan Şemsiye Gelmeli


Yağmur şemsiyesigüneş şemsiyesicafe şemsiyesiplaj şemsiyesirestoran şemsiyesi, ahşap şemsiye,promosyon şemsiye ve özel üretim şemsiye dediğiniz de akla gelen ilk firma olan Özcan Şemsiye 1972 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Çeşitli ebat ve ölçülerde ürün üretmekte olup, ürün yelpazesini yurtiçi pazarı yanı sıra birçok Avrupa ülkesine ihracat yapan modern bir kuruluştur.Günümüzdeki en iyi teknolojiye sahip makine parkuru ve konusunda uzman kadrosuyla, dünya standartlarında yağmur, plaj, cafe, restoran ve çeşitli kullanım amaçları için güneş şemsiyeleri üreten ÖZCAN ŞEMSİYE, sektöründe en çok şemsiye çeşitliliği sunan firmadır.

ÖZCAN ŞEMSİYE, ARGE çalışmaları ile dünyadaki yeniliklerin ve gelişmelerin takipçisi olmakla beraber devamlı geliştirmiş olduğu projeleri ve yatırımlarıyla asla kalitesinden ödün vermeden geniş müşteri portföyüne farklı seçenekler sunmaktadır.

Özcan Şemsiye'nin tüm ürün portfoyünü incelemek için tıklayınız.

Tüm Sosyal Medya Hesaplarımız ;

Facebook : https://www.facebook.com/pages/%C3%96zcan-%C5%9Eemsiye/375140345955237Twitter : https://twitter.com/ozcansemsiyeGoogle+ : https://plus.google.com/+Ozcansemsiye/aboutInstagram : http://instagram.com/ozcan_semsiye

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder