8 Aralık 2013

Zuzubo'yu Tanıyalım

Yurt dışında oldukça yaygın olan 3-7 yaş grubu çocuklar için etkinlik kutuları,evde zaman geçirmek için hazırlanan aktivite metaryelleri artık ülkemizde de çocukların zihinsel ve bedensel gelişimleri kaliteli zaman geçirmeleri ve eğlenirken öğrenmeleri için hazırlanıp evinizin kapısına kadar geliyor :)

Yurt dışındaki çocuklardan bizimkilerin nesi eksik diyebilirsiniz :)
Zuzubo ile ilgili artık evde olan anneler için çocuklarıyla daha öğretici oyunlar ve kendi yaptıklarını sergilemeleri için bir fırsat diyebilirim.

http://www.zuzubo.com/?tracking=52a1e786158a3

Her ay kapınıza gelen aktivite kutusuyla çocuğunuzla hem daha iyi vakit geçirmek hem de çocuğunuzun gelişiminde yeni şeyler öğrenmesi için tercih edeceğiniz etkinlik kutusu Zuzubo.

Bir tema ve 5  ana başlıktan oluşan bir etkinlik kutusu Zuzubo ;

Yarat
Keşfet
Oku
Eğlen ve Bağlan.

3-7 Yaş grubu çocukları düşünerek hazırlanmış bu kutu içerisinde her ay çocuğunuzla farklı aktiviteler yapıp onu daha iyi tanıyabilirsiniz.Her ay değişik bir konsept ve evde kolayca yapılabilecek faaliyetler.

Anne ve babaların tercihi olan Zuzubo okul öncesi çocukların gelişimini anlayıp ona göre materyaller hazırlıyor.

Sizde çocuğunuzla daha iyi vakit geçirmek,gelişimine katkı da bulunmak,eğlenerek öğrendiğini görmek isterseniz Zuzubo aktivite kutularını denemelisiniz.Çocuğunuzu en faydalı oyuncakla tanıştırabilirsiniz :)

Şimdi üye olup her ay kapınıza gelmesini istediğiniz Zuzubo kutusu için resme tıklamanız yeterli bu sayede  %20 indirimden faydalanabilirsiniz.
Herşey çocuklar için :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder