10 Ekim 2013

Thuya artık Tanaçan Kozmetik’ de!

Thuya artık Tanaçan Kozmetik’ de!


Dünyada Alerji Riskinin EN AZ Olduğunu İspatlayan ve Avrupa standartlarına sahip “Tek Marka”olma özelliği ile tanınan Thuya, kaş ve kirpik boyaları, el-ayak ve cilt bakım ürünleri ile artık Tanaçan Kozmetik farkıyla sizlerle.Thuya profesyoneller için hazırlanan tüm ürünlerinde en yüksek güvenlik ve koruma için olağantestlerin dışında laboratuar testleri de yapmaktadır. Bu yüzden de alerji riski en az formülasyonasahip olan ürün ünvanını alarak Avrupa standardında tek ürün olma özelliğini korumaktadır.

Kirpik perması, kirpiklerin belirli bir süre içinde uzun yada kısa sert ve aşağıya doğru kirpiklerin kalıcıolarak kıvrık kalmasını sağlayan bir işlemdir. İlk defa yapıldığında ortalama 1 – 1,5 ay; ikinci veyaüçüncü defa yapıldıktan sonra ortalama 2 – 3 ay süreyle kirpikleriniz kıvrık olarak kalır.Yaklaşık 45 dakika süren kirpik perması işleminde, kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik bigudisinesarılarak uygun solüsyon uygulanır. Kirpik perması işlemi mutlaka bir uzman tarafındanuygulanmalıdır. Tanaçan Kozmetik, her Salı günü verdiği ücretsiz eğitimler ile uzmanların doğru ürünüdoğru şekilde kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Kirpik permasında kullanılan tüm malzemeler Alerji riskinin en az oldugunu tüm dünyaya kanıtlamışve avrupa standart belgesi almış Thuya profesyonel ürünleri ile yapılmalıdır.

Thuyanın yeni gelişmiş Kaş-Kirpik boyası dermatolojik olarak ve oftalmolojik ( göz bilimi ) olaraktest edilip onaylanmıştır. Thuya kaş kirpik boyası kirpiklerin kılcal yapısını besleyen Keratiniçermektedir..Thuya kaş-kirpik boyaları siyah, mavi-siyah, kahverengi ve açuık kahve olarak 4 farklıtonda sizlerin tercihine sunulmuştur.Sağlıklı ve güçlü kirpiklere sahip olmak önemlidir. Sadece estetik açıdan değil , gözün yabancımaddelerden korunması içinde önemlidir.Thuya boyaları kullanıcıların göz sağlığı konusunda testedilmiştir ve onaylanmıştır.Unutulmamalıdır ki , saç boyaları oftalmolojik olarak test edilmemiştir vekirpikler için kullanılması kesin olarak zararlı ve yanlıştır.Ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak için Perpa Ticaret Merkezinde olan Tanaçan ofisine uğrayabilir,0212 221 73 05 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz
www.tanacan.com

www.kozmetiksite.com

1 yorum:

biricitconsungunlugu dedi ki...

harika urunlere benziyorlar:)
mimledim seni bu arada canım sevgiler:)

Yorum Gönder